OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Masáže

KLASICKÁ RELAXAČNÁ:

Masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Touto masážou sa môžete celkovo cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku.

 

 

REFLEXNÁ:

Reflexná terapia chodidiel a rúk stimuluje jednotlivé orgány v tele a odstraňuje blokády prepojení jednotlivých energetických dráh. Reflexnou terapiou môžme výrazne ovplyvniť činnosť imunitného, lymfatického systému, látkovej výmeny. Zmierňuje a odstraňuje bolesti, migrénu a stres.

 

MÄKKÉ TECHNIKY:

Pri určitých neprirodzených pohyboch dochádza k zablokovaniu stavcov a už sa nedostáva k vnútorným orgánom to, čo je potrebné k správnemu fungovaniu. Preto je potrebné odblokovať a napraviť chrbticové stavce, platničky. Tým sa zlepší tok energie a vznikne celková sila nutná pre regeneráciu organizmu.

 

REIKI:

Filipínske prírodné liečiteľstvo prikladaním rúk. Lieči človeka komplexným spôsobom. Poskytuje mu pohľad na seba samého, čím je možné konštatovať, že lieči nielen telo, ale aj dušu a myseľ – osobnosť človeka. Čistí sa priechodnosť čakier, harmonizovanie aury a tým sa zlepšuje schopnosť prijímať novú, čistú energiu.

 

DORNOVA METÓDA:

Dornovou metódou môžeme jemne ošetrovať chrbticu, kĺby, posunuté stavce a uviesť ich do správnej polohy tlakom palca bez poškodenia šliach, väzív alebo svalov. Je to terapia niekoľkých masáží kde postupným masírovaním dochádza k vyrovnávaniu ohnutej chrbtice.Je to spôsob vyrovnávania skoliózy.

 

BREUSSOVÁ MASÁŽ:

je účinná a jemná metóda pôsobiaca na nervový systém a pohybový aparát, predovšetkým na chrbticu. Pôsobí skvele na svaly okolo chrbtice, a preto sa s výhodou používa pri bolestiach chrbta, kde dokáže uvoľniť medzistavcové platničky a tým uľaviť od bolesti, ktorú môže spôsobiť tlak na miechový nerv. Pri masáži sa používa ľubovníkový prírodný olej, hodvábny papier a energetizujúce hmaty, tak aby sa olej dostal čo najhlbšie.

UŠNÉ A TELOVÉ SVIEČKY:

Prírodná ľudovo – liečitelská metóda známa na celom svete, ktorá pomáha zlepšiť sluch a zbaviť sa lokálnych bolestí. Lievikovitý tvar umožňuje vytvorenie komínového efektu. Podtlak vyťahuje z tela rozpustené usadeniny a hnisavý odpad na stenu sviečky.Ušné sviečky riešia problém upchatých ušných, nosných i čelných dutín, nedoslýchavosť, vyrovnávajú tlak v ušiach, zmierňujú migrény

 

BANKOVANIE:

je alternatívna metóda, ktorá využíva prepojenie akupunktúrnych dráh s vnútornými orgánmi tela. Bankovanie je vhodné aplikovať pri svalových spazmoch, závratoch, bolestiach hlavy, reumatizme, hypertenzii, celulitíde, chronickej únave, napomáha k odstraňovaniu toxických látok z organizmu.Sklenená banka miernym nahriatím a priložením na pokožku sa prisaje podtlakom na priložené miesto. Následne prasknú kapiláry a vytvorí sa krvný výron. Na tomto mieste sa lokálne zvýši prívod krvi a kyslíka. Výsledkom je rýchla metabolizácia a regenerácia tkaniva.

 
Objednať sa môžte telefonicky na čísle 0903920636 alebo 0918021007