OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

REŠTART

Reštart

 

Túto terapiu som navrhol pre mojich klientov ktorý, určité obdobie , nemali, nenašli si čas na seba. Venovali sa svojej práci, svojim blízkym a priateľom a v súčasnom období sú na pokraji kolapsu.

Nastal čas keď je  nutné povzbudiť a naladiť celého človeka ako jeden celok.

Je vhodné aby sme vedeli že my ako bytosť máme 5 tiel, alebo úrovní, už ako tomu kto chce nazvať.

 

Máme Fyzické telo: To pozná každý z nás a keď sa vyskytne problém na fyzickom tele ide sa riešiť problém na fyzickom tele.

Problémy na iných úrovniach nevnímame tak intenzívne  a preto to tak často a akútne neriešime, aj ked sú to pre nás znamenia že čoskoro sa môže prejaviť problém aj na fyzickom tele.

 

Máme  Mentálne telo: To je naša psychika. Keď sme mentálne vyčerpaný, prepracovaný, prestáva pracovať náš mozog tak ako by sme chceli a začíname robiť chyby a nesprávne rozhodnutia.

 

Máme  Emocionálne telo: To predstavuje naše nálady, naše emócie náš hnev a radosť. Keď máme problémy v práci, prenášame ich aj domov a naopak, keď máme problémy doma v súkromí, odzrkadlí sa to v našej práci. Niekto to nazýva aj naša duša. A keď trpí duša, trpí aj telo (fyzické).

 

Máme aj Esenciálne telo. To tvoria naše pocity, náš strach, sebaistota, ľahostajnosť, Naladenie atd. Je to tá pravá chuť do života. Keď ju z nejakého dôvodu stratíme, časom to samozrejme ovplyvní aj všetky naše ostatné telá a prejaví sa to na kvalite nášho života.

 

Máme X-faktorové telo a to predstavuje úlohu ktorú hráme. Prídeme do práce a musíme držať formu danného postavenia. Nebyť samým sebou a hrať určitú úlohu vyvoláva v nás pnutie. Pokiaľ to trvá niekoľko hodín každý deň. Samozrejme že to na nás nechá následok, napr. stuhnutého svalstva.

 

Program “Reštart“ som pripravil aby som pomohol človeku ako takému jednému celku na všetkých úrovniach naraz.  Je to ale veľká zmena, preto ak sa na to klient odhodlá, musí stopercentne chcieť spolupracovať.

Priebeh terapie:

1.     Vytestovanie príčiny neúspechu, problému, alebo bolesti. Následné uvedomenie si danného stavu a zmena uhlu pohľadu na situáciu. Nastáva uvoľnenie skrytého napätia. Túto terapiu robievam systémom ONE BRAIN. Terapia trvá cca 60 min a stojí 22€

 

2.     Naladenie našej duše, to čo by sme chceli a čo namiesto toho robíme. . Prijatie možnosti zlepšenia situácie. Terapia robená s pomocou anjelov a starobylých Atlantských znakov  Shambala 2012. Terapia trvá cca 45 min a stojí 17€

 

3.     Čistenie čakier a dopĺňanie univerzálnej energie Reiky. Častokrát máme upchaté čakry od elektromagnetického smogu z telefónov a počítačov a keď telo nedokáže prijímať energiu, následne je človek unavený a nič sa mu nechce. Terapia trvá cca 45 min a stojí 17€

 

4.     Masáž na uvoľnenie svalstva a premasírovanie reflexných bodov po celom tele, vrátane hlavy a tváre. Nasleduje fyzická úľava napätia v celom tele aj vo vnútorných orgánoch. Masáž trvá cca 120 min a stojí 45€

 

Tieto 4 terapie si môže klient vybrať a absolvovať samozrejme aj jednotlivo.

Účinok je tým pádom čiastočný ale v každom prípade citelný.

Jednotlivo zaplatíte 22+17+17+45=101€.

Ak si vyberiete celý program ktorý trvá cca 4,5 hod. zaplatíte len 70€ !!!

 

Po vyše 4 hodinách terapií odchádza klient ako nový a znovazrodený človek.

 

Túto terapiu robievam výlučne doobeda a Vaša objednávka na túto terapiu je záväzná!

 

 

Objednať sa môžte telefonicky na čísle 0918021007   alebo 0903920636