OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

ZLATO

Možno sa pýtate čo to má spoločné s masírovaním.

Ja niesom obyčajný masér.

Mojím poslaním je pomáhať klientovi aby bol šťastný, zdravý a bohatý.

ZLATÉ SPORENIE

Získajte istotu a výhody najstabilnejšej meny sveta.

Ak by Váš starký v roku 1940 nechal na povale, v starom kabáte, vo vrecku 40 dolárov, dnes by ste si za to mohli kúpiť pár hamburgerov.

Ak by Váš starký v roku 1940 kúpil uncu zlata za 40 dolárov a dnes by ste ju našli, mohli by ste ju predať za cca 1800 dolárov a kúpiť si viac hamburgerov ;-)

Taká je sila zlata.

 

A tento princíp funguje aj dnes.

Šetrenie deťom na školu:

Skoro každý si uvedomuje že kvalitná vysoká škola sa z obyčajnej výplaty utiahnúť nedá. Preto je vhodné si na ňu našetriť. Avšak tu nastáva dilema, že keď dnes odložím 10 tisíc tak o 20 rokov to bude mať už len polovičnú hodnotu. Preto ponúkame možnosť postupného nákupu investičného zlata. Po nasporení hodnoty prvej mince, dostávate túto mincu domov a už ju len niekam odložíte. A šetríte si na ďalšiu mincu. Predáte ich až potom , keď budete potrebovať hotovosť.

 

Jednorázový nákup:

Mnohý ľudia zvažujú jednorazový nákup zlata. Aj to je jedna z možností.

Tým že záujem o investičné zlato stúpa každým dňom, stále je aktuálne väčší dopyt, neustále stúpa aj cena.  Cena jednej mince z váhou 33g stála v roku 2000 = 100€. V súčasnosti je cena tejto mince cca 1450€ a je pravdepodobné že o pár rokov k tejto sume pribudne ďalšia nula.

(ak bude stúpať rovnakým tempom dopyt, bude to podobné ako s Bitcoinom a môže cena súpnuť aj o dva nuly.)

 

 

Šetrenie si na dôchodok:

Je to podobné ako šetriť na školu. Postupne si odkladáte peniaze a nakupujete  u nás investičné zlato. Ak máte nakúpenú gramáž prvej mince, dostávate ju domov a fyzicky je Vaša. Pokračujete v šetrení podľa svojich možností. V dôchodku potom postupne podľa potreby predávate jednu mincu po druhej a tým si prilepšíte k dôchodku. Počas šetrenia stúpa cena zlata a drží stále aktuálnu hodnotu.

Živnostníci a čierno biely zamestnanci

Na Slovensku, vďaka systému ktorý tu máme, sú mnohý ľudia zamestnaný, avšak na výplatu dostávajú minimálnu mzdu a zvyšok výplaty dostávajú neoficiálne na ruku.

Veľmi podobne sú na tom aj živnostníci, ktorý si odvádzajú na sociálne poistenie len z minimálnej mzdy.

Títo ľudia majú nárok iba na minimálny dôchodok z minimálnej mzdy.

Položme si otázku, ako najvýhodnejšie si majú títo ľudia šetriť na svoj dôchodok? Odkladať peniaze do banky? Keď priemerná ročná devalvácia je cca 3%, čo znamená že po 20 rokoch šetrenia budú mať našetrené peniaze o 60% menšiu hodnotu. Oplatí sa to?

Krátkodobé šetrenie:

Sporiť si môžete aj na konkrétny účel, napríklad na auto.

Hodnota peňazí klesá cca 10% ročne a cena zlata stúpa cca 10% ročne takže ste v pluse ročne cca 20%

Dá Vám dnes niekto viac?

Takže keď si odložíte prvý rok prvé zlato v hodnote cca 3tis, tak o 5-6 rokov ho predáte za dvojnásobok. Druhý rok keď odložíte 3 tis.€, tak  o 4-5 rokov ho predáte za približne 4.5tis€. To znamená ak by ste šetrili v banke tak máte našetrených 6 tis €. Ale keď ich uložíte do Zlata tak o 5-6 rokov máte 10,500€ a to je rozdiel.

Šetrenie do Zlata sa naozaj oplatí.

 

Odkladanie si na pohreb:

Každý rozumný človek si odkladá na svoj pohreb, aby svojim blízkym nespôsobili veľkú újmu. Pohreb nie je lacná záležitosť. Kým v roku 2000 stál priemerný pohreb cca 1500€ tak v roku 2010 sa cena vyšplhala na 2500€ a v súčastnosti je to približne 3500€. Z čoho vyplýva že každý rok si človek musí priložiť na účet pár stovák aby sumu udržal v aktuálnom stave. Ak si však odložíte zlato, tak hodnota vám bude úmerne stúpať stále a pravidelne. Nemusíte si každoročne priplácať, čím vlastne ušetríte nie malé finančné prostriedky. Napríklad na jednu kúpeľnú liečbu v roku.

Prečo kúpiť zlato práve u nás?

U nás je každý nákup krytý zmluvou v ktorej sa naša firma zaväzuje odkúpiť toto zlato v aktuálnej cene, aká je momentálne na trhu. Ak by Ste išli predať inam, určite by si vypýtali nie malé poplatky, alebo by Vám ho dokonca ohodnotili iba ako zlomkové zlato a to je velký rozdiel.

Aký je postup?

Ja alebo niektorý z kolegov Vás zaregistruju do nášho e-shopu. Každý kto chce vstúpiť do našho e-shopu musí byť niekým zaevidovaný ako samostatný nákupca. Po registrácii získate on line kanceláriu kde vidíte všetky svoje platby, svoje nakúpené produkty aj aktuálny stav.V prípade šetrenia si šetríte na zlaté mince. Ako náhle máte našetrené na prvú zlatú mincu, dostávate ju domov a pokračujete v šetrení na ďalšiu mincu. Ako sa v ňom orientovať a aký produkt si vybrať Vám samozrejme radi poradíme, ale samotné nákupy a výber tovaru alebo množstva si už určujete sami.

Je to zaujímavé?

Tak sa pýtajte, a radi Vám odpovieme.

Na tomto čísle si môžme dohodnuť termín stretnutia.

              0903 920 636  alebo 0918021007