OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

BEMER

 

MIKROCIRKULÁCIA  BEMER

 

 

Mnohí z nás prežívajú trápenie súvisiace s rôznymi zdravotnými problémami, často sprevádzané bolesťami, ktoré sa darí zmierniť iba liekmi, alebo v najhoršom prípade nie je dostatočne účinná ani lekárska starostlivosť. Riešenie je však na svete. Terapia BEMER  je novinkou na Slovensku. Vo svete je úspešne využívaná už 20 rokov. Účinky sú vedecky dokázané a aj skúsenosti z praxe svedčia o jej výnimočnej efektivite. Prístroj BEMER  je založený na princípe Bio-ElektroMagnetickej Regulácie Energie. Aplikovaním tejto terapie je možné predísť viacerým ochoreniam, znížiť dávkovanie, alebo v niektorých prípadoch aj úplne vysadenie liekov, výrazne sa skracuje doba liečenia, stráca sa vyčerpanosť a vo viacerých prípadoch pomôže aj vtedy, keď je už medicína bezmocná.

 

 

Certifikovaný zdravotnícky prístroj BEMER  je jedným z najmodernejších prístrojov pracujúcim s jedinečným elektromagnetickým impulzom. Jeho užívanie je veľmi jednoduché, bezbolestné a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Počas ošetrenia sa v našom organizme výrazne zlepšuje prekrvenie v najmenších cievach celého organizmu (mikrocirkulácia), čo optimalizuje zásobovanie buniek kyslíkom a ďalšími výživnými látkami. Už po dvojminútovej aplikácii elektromagnetického poľa BEMER, sa aktivizuje imunitný systém. Tieto procesy podporujú prirodzenú sebareguláciu a sebaregeneráciu organizmu. Krvný obeh je po ošetreniach normalizovaný, tým sa celkový stav pacienta výrazne zlepšuje, naštartuje sa ozdravný proces a takmer okamžite je možné dosiahnuť zmiernenie bolestí.

 

 

Terapia BEMER sa stala obľúbenou aj medzi zdravými ľuďmi a športovcami, veď zvyšuje psychický aj fyzický výkon, znižuje negatívne účinky stresu, skracuje čas na rozcvičku, napomáha regenerácii a odstraňuje tzv. svalovú horúčku. Terapia BEMER je vďaka nízkej intenzite magnetického poľa a špecifickej frekvencii bezpečná, bez kontraindikácií, bez rizika predávkovania, môže sa aplikovať aj u tehotných žien a detí počnúc kojeneckým vekom a taktiež u pacientov s pacemakerom a kovovými implantátmi.

 

 

Terapie BEMER ponúkame v našom relaxačnom centre. Je potrebné nám zavolať, dohodnúť si termín konzultácie. Prvé predstavenie a použitie je zdarma! Príďte vyskúšať. Nakoľko je terapia bezpečná a jemná, je potrebné absolvovať sedenie viac krát. Cena 10 vstupovej permanentky je 50 €. Účinok je zvyčajne citelný po 3-4 sedeniach.

 

Video:

BEMER TERAPIA I  SK     https://www.youtube.com/watch?v=gJTCfKkyPKs

 

Praktické skúsenosti máme napr. z liečby kožných problémoch, opuchnutí, ťažko hojacích sa otvorených rán.

Veľmi dobré a viditeľné zmeny sú u cukrovkárov.

Liečba nieje samozrejme okamžitá, ale skoro citeľná. Naozaj je potrebné absolvovať min. 10 sedení a pri vážnych stavoch aj 20 sedení.

 

Ak ste spokojní s našimi službami, zdieľajte nás na facebook.com