OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Náš tím

 

 

 

 

Erich Dudič

Masírovaniu a liečiteľstvu som sa začal venovať hneď revolúcii približne v roku 1995.

Najprv to boli kurzy Reiky, 1st., 2.st. a Reiky Majster. Tieto kurzy mi dali cit a základné znalosti o energiách, čakrách a práce s nimi.  Neskôr to boli Kurzy Silvovej metódy ktoré mi dali základy pozitívneho myslenia, možnosti ovládania svojho myslenia ale aj myslenia ostatných za účelom skvalitnenia života a zdravia. Takto naštartovaný som sa začal venovať rozvoju osobnosi metódou One brain. Nejaký čas som bol odcestovaný v zahraničí, kde som pracoval ako opatrovateľ v súkromnom sanatóriu. Po návrate na Slovensko som študoval masírovanie, najprv základný kurz, neskôr reflexné masáže, mäkké techniky, baňkovanie, masáž pre tehotné, Brousovu a Dornovú techniku,zoštíhľovacie masáže, medovú masáž. Masírovanie sa stalo mojím životným štýlom a stále sa venujem štúdiu nových techník.

Posledných 6 rokov som študoval aj metódu one brain. Je to spôsob na odbúravanie prežitých stresov ktoré nás blokujú v napredovaní a častokrát sú príčinou zdravotných problémov, stuhnutého svalstva, zlého trávenia a neúspechov.

Jedným z poslednýchškolení bol aj kurz Shambala 1024 zameraný na možnosti liečenia s pomocou anielov a starých Atlantských znakov.

Tieto školenia niesú poslednými a postupne budem uvádzať do praxe ďalšie nové techniky.

Som tu preto aby som Vám poradil a pomohol. Teším sa na Vás.

 

 

 

 

 

 

 

Objednať sa môžte telefonicky na 0903920636 alebo 0918021007

On line na   https://www.rezervujsi.sk/dobrymaser